Turliste 2020
30-03-2020
Ugedag
Dato
Tid
Mødested
Tur
Turleder
søndag
15. marts
10.00
Lufthavnen
Sverige – Sjöbo Konditori
Peter
søndag
22. marts
11.00
Ro Havn
Ganløse Kro, frokost
Benny
lørdag
28. marts
10.00
Enghave Motor
Næstved, Tystrup Sø, madpakke tur
Benny
lørdag
11. april
10.00
Ro Havn
Michael
søndag
12. april
10.00
Ro Havn
Cafe Skjalms Have, madpakke tur
Benny
lørdag
18. april
10.00
Ro Havn
Bisserup
Peter
søndag
26. april
10.00
Ro Havn
Stigsnæs, Skælskør, Madpakketur
Benny
onsdag
29. april
Aflyst pga. vejret.
lørdag
02. maj
Aflyst pga. vejret.
Hammermøllen, Hellebæk, Madpakketur
tirsdag
12. maj
18.00
SD
Slangerup-Gørløse-Skævinge
Ruth
tirsdag
19. maj
Aflyst pga. vejret.
lørdag
23. maj
Aflyst pga. vejret.
Pibermølle Cafe, frokost
Benny
tirsdag
26. maj
lørdag
30. maj
mandag
01. juni
10.00
Munken
Skælskør, frokost på restaurant
Benny
lørdag
06. juni
tirsdag
09. juni
18.00
EM
Sjælland
Gert
søndag
14. juni
Burger King ved afkørsel 32
Glænø
Eva + Ole
tirsdag
16. juni
lørdag
20. juni
10.00
Aflyst pga. vejret
Rødvig – Stevns
Benny
onsdag
24. juni
17.30
EM
EM-Rødvig-Køge
Benny
lørdag
28. juni
10.00
Ro Havn
MC-Goosetown
Peter
lørdag
04. juli
10.00
Karrebæksminde
Peter
lørdag
11. juli
10.00
BK
Pansermusseet
Eva + Ole
søndag
12. juli
10.00
Ro Havn
Loch Ness v. Kalundborg / madpakketur
Peter
lørdag
18. juli
10.00
Ro Havn
Petersværft Havn / Stensby-Møllebæk, madpakke tur
Benny
tirsdag
21. juli
18.00
Ro Havn
Tystrup Sø
Peter
lørdag
25. juli
10.00
Ro Havn
Pibe Mølle
Benny
tirsdag
28. juli
18.00
SD
Odsherred
Ruth
Lørdag
01. august
10.00
Ro Havn
Gulerodshuset, Kro ved Fensmark
Benny
fredag
7-9. august
Aflyst
Sveriges-tur
Susanne + Jesper
lørdag
15. august
10.00
SD
Holbæk
Ruth
lørdag
29. august
10
BK
Panzarmuseet
Eva & Ole
søndag
06. sept.
10.00
Peter
tirsdag
08. sept.
18.00
P-plads Hammersholtvej v/Teglgårdssøen
Susanne + Jesper
fredag
11-13.sept
18.00
Aflyst
Kisser + Lars
søndag
20. sept.
10.00
Ro Havn
Reersø
Peter
tirsdag
22. sept.
18.00
EM
Rundtur omkring Roskilde fjord
Peter
lørdag
26. sept.
10.00
Benny
lørdag
03. oktober
10.00
Ro Havn
Gjorslev Bøgeskov
Peter
lørdag
17. oktober
10.00
Peter
lørdag
24. oktober
11.00
Mosede Havn
Gulerodshuset / Kro-tur
Benny
tirsdag
27. oktober
søndag
01. november
10.00
Ro Havn
Sønderby Kro, frokost
Benny
fredag
20. november
18.00
GM
Julefrokost- og bowling
Mads